UPRATAME.SK

Košice

komplexné služby tepovania a upratovacieho servisu
záruka na vykonané služby
0948 349 240

Spoločnosť Upratame.sk pôsobí na trhu už od roku 2016. Poskytujeme komplexné služby tepovania a upratovacieho servisu od domácnosti, kancelárskych priestorov, priemyselných budov a areálov.

Služby

Pristupujeme k našej práci maximálne zodpovedne. Sme tím ľudí, ktorí sa vo svojej práci vyznajú a vždy sme pripravení kompromisom. Upratovacie práce prispôsobíme Vašim požiadavka a chodu vašej firmy alebo domácnosti. Pri našej práci používame zásadne výrobky našej spoločnosti s NANO technológiou.

Domácnosť

Odbremeníme Vás od každodenných povinností. Vy si zatiaľ môžete užívať svoj voľný čas s rodinou, priateľmi alebo známymi. Špičkovo vyškolení pracovníci sa postarajú o bezchybnú čistotu Vášho domova. Ceny od 29 eur

Firmy

Sústreďte sa na svoj biznis v ktorom ste profesionáli a o Vaše pohodlie a čistotu sa postaráme my, pretože v tom sme profesionáli my. Zabezpečíme Vám každodenný chod spoločnosti.
Ceny od 19 eur

Tepovanie

Vytepujeme Vám sedaciu súpravu, koberec, matrac alebo čalúnený nábytok. Zbavíme vás prachu, roztočov a alergénov a rozžiarime povrch.
VIAC INFO

Dezinfekcia ozónom

Ozón je v súčasnosti najúčinnejší dezinfekčný prostriedok, zabíja rôzne mikroorganizmi v priebehu niekoľkých sekúnd na rozdiel od iných oxidantov. Neexistujú žiadne vírusy, baktérie, plesne a huby, ktoré by odolali ozónu. Ničí tiež všetok hmyz (ako blchy, vši, roztoče, ploštice, komáre, muchy a pod.), ale aj hlodavce.
Ceny od 10 eur

Antigrafiti systém

Poskytujeme nie len jednorázové odstránenie grafity alebo ochranný náter, ale zabezpečujeme aj servisné čistenie týchto znečistení. Ochránime Vašu fasádu od vlhkosti, prachu a "umeleckých diel".
Ceny od 12 eur/m2

Ubytovacie zariadenia

Outsourcing je komplexná upratovacia služba určená pre hotely a ubytovacie zariadenia. Poskytujeme všetky služby, ktoré súvisia s upratovaním a pomocnými prácami v hoteloch vrátane zabezpečovania pracovníkov, ktorí tieto činnosti vykonávajú

Kontakt

Otváracie hodiny
Pon – Ne 08:00 – 18:00